W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Koncert, który dziś obejrzymy to zapis ostatniej trasy koncertowej Ariany Grande. Sweetener World Tour odbywała się w ramach promocji jej obu albumów studyjnych Sweetener oraz Thank U, Next. Trasa odniosła zarówno sukces krytyczny, jak i komercyjny. Otrzymał pozytywne recenzje od krytyków, którzy pochwalili scenografię i wokale Grande. Wiele koncertów podczas trasy zostało nagranych na potrzeby albumu  K Bye for Now (SWT Live) . Krążek został wydany 23 grudnia 2019 r., po ostatnim koncercie w Inglewood w Kalifornii.

Ariana Grande to amerykańska piosenkarka, kompozytorka i aktorka. Na swoim koncie ma pięć dobrze przyjętych albumów, w tym ostatni Thank u, next z 2019 roku. Grande otrzymała wiele nagród, w tym jedną statuetkę Grammy, jedną Brit, dwie Billboard Music Awards, trzy American Music Awards i osiem rekordów Guinnessa. Magazyn Forbes umieścił ją w gronie najlepiej opłacanych celebrytów w 2019 r., a Time uznał Grande za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie w 2016 i 2019 r. Billboard uznał ją za „kobietę roku” w 2018 r.

fot. Kevin Mazur