Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Billie Eilish „When We All Fall Asleep Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

When We All Fall Asleep Tour to druga trasa koncertowa Billie Eilish. Koncerty promowały jej debiutancki album WHEN WE FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?. Trasa rozpoczęła się w dniu 13 kwietnia 2019 roku podczas festiwalu Coachella. Jednym z przystanków na trasie był występ podczas festiwalu Life Is Beautiful Music & Art Festival. To właśnie ten koncert dziś zobaczymy!

Billie Eilish to prawdziwy światowy fenomen. Jej debiutancki album WHEN WE FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, napisany i wyprodukowany wspólnie z bratem FINNEASEM, stał się sensacją i zgromadził miliony streamów na całym świecie. Od czasu debiutanckiego singla Ocean Eyes, Billie powoli, ale skutecznie przebijała się do czołówki światowego popu. Wszystko za sprawą bardzo szybko rozrastającego się legionu oddanych fanów z całego świata.

(Visited 66 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 1 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: