Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Kayah i Goran Bregović „Kayah i Bregović”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki. Podczas kultowego już koncertu na Służewcu zaprezentował repertuar z kultowej, wydanej prawie dwie dekady temu płyty, na której znalazły się takie hity, jak Śpij kochany, śpij, Prawy do lewego czy Nie ma, nie ma ciebie.

Album Kayah i Bregović odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z tego albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczy odbyta jakiś czas temu fantastyczna trasa koncertowa. Ich występy zobaczyło łącznie ponad 22 tys. osób, które wspólnie zaśpiewały ponadczasowe przeboje.

https://www.youtube.com/watch?v=LDUgF1IAHio
(Visited 20 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 14 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: