Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Aktualne, KONKURSY

Nagraj swoją wersję „Synu” i zgarnij nagrody!

Jeśli siedzisz w domu z powodu epidemii koronawirsa i nie masz już co robić mamy dla Ciebie rozwiązanie. Właśnie wystartował specjalny konkurs z własną interpretacja utworu Synu od Sistars!

Na portalu 2track.pro, który zrzesza ponad 14 000 muzyków i producentów muzycznych z całego świata, ruszył specjalny konkurs na nową wersję utworu Synu z płyty Siła Sióstr od Sistars

Konkurs trwa od 14 kwietnia do 14 maja, a nagrodami są: Native Instruments Komplete Kontrol M32, CD lub winyl z reedycją albumu oraz subskrypcja na platformie streamingowej TIDAL.

Dodatkową motywacją może być fakt, że najlepsze przeróbki mają szansę na cyfrowe wydanie przez Kayax.

Jaką pracę przygotować? Po pierwsze możesz nagrać nagrać swoja wersję w całości wraz z wokalem (MIX). Możesz też zgrać swoją pracę bez wokalu, przygotować instrumental i dołączyć do tego oryginalne wykonanie wokalu sióstr Przybysz. Więcej informacji pod tym linkiem.

Sistars powstało w 2001 roku. Natalię i Paulinę Przybysz z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim połączyła warszawska szkoła muzyczna przy ulicy Bednarskiej oraz zamiłowanie do soulu i R’N’B. Takiej muzyki nie grał wtedy w Polsce nikt, a oni na przekór wszystkiemu i wszystkim postawili na swoim. Dwa lata później światło dzienne ujrzał album Siła Sióstr, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

We wrześniu 2018 roku, w odpowiedzi na prośby fanów, zespół wypuścił zremasterowaną reedycję albumu nakładem wytwórni Kayax.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 14 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: