Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Taylor Swift „1989 Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Koncert, który dziś obejrzymy to zapis czwartej trasy koncertowej Taylor Swift w ramach promocji jej piątego albumu studyjnego. Koncerty rozpoczęła się 5 maja 2015 roku w Tokio, natomiast jej zakończenie miało miejsce 12 grudnia 2015 roku w Melbourne. Było to wcześniej najlepiej sprzedające się tournée w karierze Swift, które w tym przypadku wyprzedało 2,28 mln biletów wraz z przychodem wynoszącym 285,7 mln dolarów, najpopularniejsze w 2015 roku.

W ramach obchodów 26 urodzin artystka poinformowała o swoim partnerstwie wraz serwisem Apple Music, wydawcą filmu The 1989 World Tour Live nakręconego przez Jonasa Åkerlunda podczas występu w ANZ Stadium w Sydney.

Swift jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek na całym świecie, mając na swoim koncie więcej niż 50 mln sprzedanych albumów i 150 mln singli. Jest też zwyciężczynią dziesięciu nagród Grammy, jednej statuetki Emmy, dwudziestu trzech statuetek Billboard Music Awards, również utrzymuje sześć rekordów w księdze Guinnessa. W 2010, 2015 i 2019 roku znalazła się ona na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi tygodnika Time, a także najlepiej zarabiających artystek, 100 najbardziej najsilniejszych kobiet i 100 celebrytów i celebrytek magazynu Forbes.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 26 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: