Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

KraFcy prezentują klip i zapowiadają maxi singiel

Zespół KraFcy zapowiada maxi singiel zatytułowany „Psycho”, na który złożą się dwa utwory. Do tytułowego właśnie powstał klip. Wydawnictwo będzie zapowiedzią planowanej na 2015 rok kolejnej dużej płyty.

Premierę maxi singla zespół zapowiada na 27 lutego. KraFcy singlem chcą o sobie przypomnieć po dobrze przyjętym debiucie, jakim była wydana w 2011 roku płyta eF. Ma to być także okazja do pokazania się z nowym wokalistą, wspomnianym Łukaszem Szczepanikiem, z którym zespół współpracuje od dwóch lat a którego można było zobaczyć między innymi w ostatniej edycji programu Voice Of Poland.

Zapowiadany singiel, podobnie jak płyta eF powstał dzięki fanom, którzy go sfinansowali na jednym z serwisów crowdfundingowych. Dźwięki KraFców to solidna dawka gorącej, tętniącej życiem muzyki. Chwytliwe melodie, mocny groove, rockowe zagrywki i niebanalne teksty w języku polskim to znaki szczególne krafcowego stylu. Istnieją od 2003 roku, w tym czasie gościli czterokrotnie w studiach nagrań. Powstały w ten sposób dwa albumy demo EP („Demo” – 2003; „Błahe chwile” – 2007), singiel „Bez znieczulenia” z 2005 roku, który można było usłyszeć na antenie wielu rozgłośni radiowych podobnie jak piosenki z debiutanckiego albumu „eF”, który ukazał się w styczniu 2011 roku.

Front_Psycho_KraFcy

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: