Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Reedycja debiutu Trzeciego Wymiaru!

27 lutego na rynku pojawi się oczekiwana reedycja pierwszej płyty formacji Trzeci Wymiar! Kultowy album „Cztery Pory Rapu zostanie wydany ze zmienionym designem i nową kolorystyką.

27 lutego Cztery Pory Rapu wracają na rynek ze zmienionym designem i nową kolorystyką. Całkowitej zmianie uległ front okładki – został zastąpiony unikatowym i bardzo pomysłowym zdjęciem, które samo w sobie tłumaczy znaczenie słowa „Trzeci Wymiar”. Reedycja płyty zostanie wydana nakładem Labirynt Records i dystrybuowana przez Fonografiką.

Cztery Pory Rapu to pierwszy studyjny album Trzeciego Wymiaru. Premiera płyty podzielonej na cztery klimaty w zależności od pór roku miała miejsce w listopadzie 2003 roku. Album odnisół duży sukces – ciekawe tematy ubrane w oryginalny flow topiły się w nowatorskich wówczas bitach Dj Sph. Na płycie gościnnie pojawili się Largo, Peja, Waldemar Kasta, Teka, Optyk, Maryo i Smoli. Pierwszym singlem, który promował krążek był 15 Mc’s, a kolejno potem Skamieniali, Dostosowany, Dla mnie masz stajla, Zapomnij o tym i Bez rapu byłbym nikim! – ostatni singiel z gościnnym udziałem Waldemara Kasta przypieczętował nierozerwalność paktu Kasta Skład – Trzeci Wymiar – 3WKASTA.

Debiutancka płyta w ciągu dekady sprzedała się w nakładzie 35 tysięcy egzemplarzy a Trzeci Wymiar zagrał już ponad 800 koncertów

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: