Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

KRONO – nowe gwiazdy muzyki elektronicznej

Już wkrótce będzie o nich bardzo głośno. KRONO to jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich lat. W tym roku ukaże się ich długo oczekiwany, debiutancki album. Warto więc nieco przybliżyć sylwetkę dwóch, uzdolnionych muzycznie braci.

Za projekt KRONO odpowiada dwóch braci, Michael i David Couderc. Wszystko zaczęło się od koncertu Daft Punk, który obejrzeli na żywo mając zaledwie 20 i 22 lata. Wystarczyła iskra, aby zainspirować ich do tworzenia własnej muzyki, a pierwsze dźwięki powstały już kilka miesięcy później. Olbrzymie możliwości duetu zostały zauważone w Internecie, gdzie bardzo często zamieszczali swoje nowe kompozycje. Otrzymali wsparcie m.in. od Indie Shuffle, Hilly Dilly, Music Ninja, Dancing Astronaut czy Your Music Radar. Zegar, który odliczał moment wystrzelenia ich talentu tykał coraz szybciej, kiedy twórczości KRONO przyjrzeli się Junior Sanchez i Miguel Campbell. Niedługo potem podpisali kontrakt z Armada Music. Dziś są porównywani do takich legend jak Air, Massive Attack czy właśnie Daft Punk.

W pierwszej połowie 2015 roku światło dzienne ujrzy debiutancki album KRONO, który na pewno mocno namiesza na światowym rynku muzycznym. Francuscy bracia przygotowali coś dojrzałego, ambitnego i niezwykle klimatycznego. Z całą pewnością usłyszymy na nim znane już single Redlight oraz Sweet Goodbye. Więcej informacji niebawem.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: