Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Krzysztof Zalewski i „Annuszka”. Klip wyreżyserowała Brodka

W sieci ukazał się teledysk do utworu Annuszka Krzysztofa Zalewskiego. Utwór zapowiada jego najnowszą płytę. Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest duet: Monika Brodka i Przemek Dzienis.

„Piosenka jest próbą odpowiedzi na pytanie o czym bym myślał wiedząc, że zostało mi pięć minut życia. Jak poradzić sobie ze świadomością nieuchronności śmierci.” – czytamy w opisie pod wideo. „Tekst jest też o tym, że mamy skłonność do upiększania wspomnień. Takie połączenie In My Time Of Dying Led Zeppelin i Filandii Świetlików.”

„Od dawna chciałem, żeby Brodka wyreżyserowała teledysk do mojej piosenki. (…) Monika ma wielkie wyczucie wizualne, wie czego chce i potrafi to skutecznie przekazać ekipie. Duet reżyserski Brodka/Dzienis wsparła jeszcze światowej klasy operatorka – Magdalena Górka, a więc spotkał się tu prawdziwy dream team” – opowiedział piosenkarz.

Teledysk, rodem z surrealistycznych filmów, prezentuje historię intrygującej pary. U boku Zalewskiego wystąpiła aktorka Agnieszka Żulewska. Para odgrywa role bohaterów o imionach Johnny i Maggie.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 30 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: