Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Billie Eilish prezentuje „my future” z animowanym klipem

Młoda piosenkarka niedawno zapowiedziała nowy utwór pt. my future. Kilka godzin temu w sieci ukazała się piosenka wraz z animowanym teledyskiem, w którym postać Billie spaceruje nocą podczas deszczu w lesie, a z nastaniem poranka drzewa unoszą wokalistkę ku niebu. Klip wyreżyserował Andrew Onorato.

Piosenka została napisana niedługo po światowej pandemii, jednak w czasie, gdy w Stanach Zjednoczonych wciąż obowiązywała kwarantanna. „Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i szczególna. W trakcie pisania tego utworu moja głowa była dokładnie w takim momencie – pełna nadziei, podekscytowana i z wielką dawką autorefleksji i samorozwoju” – poinformowała Eilish.

Dodała również, że utwór nabrał również nowego znaczenia w kontekście tego, co obecnie dzieje się na świecie. „Mam nadzieję, że wszyscy odnajdziecie w tej piosence własne, osobiste znaczenie” – przyznała.

Brat i współpracownik młodej artystki, Finneas, przekazał, że rozpoczęli prace nad nowym albumem Billie. „Zaczęliśmy pracować nad nowym albumem. Myślę, że najlepsze, co możemy zrobić, to trzymać się z daleka” – powiedział Finneas, nawiązując do tworzenia debiutanckiego albumu Eilish When We All Fall Asleep, Where Do We Go? (2019). Celem rodzeństwa wówczas było nagranie płyty, która będzie im się podobała i którą będą mogli grać na żywo. Taki sam kierunek przyświeca im również przy tworzeniu nowego materiału. Billie i Finneas pozostałe czynniki traktują jako poboczne.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 31 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: