Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:55 pm DZIAŁ NEWS, Eurowizja

Kto wygra Eurowizję, jeśli decydowaliby użytkownicy platform streamingowych? Blanka jest bardzo wysoko!

Finał Eurowizji trwa w najlepsze! Niedługo poznamy ostateczne wyniki głosowania widzów i jurorów, a co gdyby ostateczny głos mieli słuchacze Tidal, Apple Music, Spotify czy Deezeer? Ranking może zaskakiwać!

Niekwestionowanym faworytem jest oczywiście Loreen ze Szwecji. O podium walczą też Finlandia, Ukraina, Francja czy Hiszpania, które to państwa również bukmacherzy typują do zajęcia podium lub bardzo wysokiego miejsca.

ZOBACZ >> Eurowizyjna piosenka Loreen to plagiat?

Nieco inne zdanie mają jednak użytkownicy platform streamingowych. Ostateczne wyniki mogą zaskoczyć niejedną osobę, jeśli EBU tylko na nich opierałaby cały konkurs i jego rozstrzygniecie.

O ile pierwsze miejsca mogą nie zaskoczyć słuchaczy tak pierwszą piątkę niespodziewanie zamyka… Blanka! To właśnie Solo w dniach 05.05-10.05 było jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek Eurowizyjnych na najpopularniejszych portalach do streamingu. Musimy przyznać, że taki wynik robi wrażenie! Jeśli okaże się to prawdą, to Polska miałaby szansę na bardzo wysokie miejsce w tym konkursie od wielu lat.

Na pierwszym miejscu znajduje się Loreen z Tattoo. Drugie miejsce należy do Alessandra z Queen of Kings. Podium zamyka Marco Mengoni z utworem Due Vite. Tuż przed blanką na 4 miejscu znajduje się Kaarija z piosenką Cha Cha Cha.

Poniższa grafika prezentuje wszystkich uczestników w kolejności.

(Visited 55 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 13 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: