Kult wyrusza w trasę „bez prądu”! Formacja Kazika Staszewskiego ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w ramach trasy Kult Akustik 2019. 20 stycznia zobaczymy ich w Lublinie.

Zespół zaplanował łącznie 12 koncertów w 10 polskich miastach. Jednym z przystanków będzie Lublin, do którego zawitają już 20 stycznia. Koncert odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur.

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

20 stycznia – Centrum Spotkania Kultur, Lublin
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek koncertu

Kat. III – 110 PLN
Kat. II – 120 PLN
Kat. I – 130 PLN

do nabycia: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.