Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:00 am DZIAŁ NEWS, Tylko u Nas, Zapowiedzi

[Tylko u Nas] Kylie Minogue znów wyciekła. „Tension” już na TikToku!

+ Komentarze o albumie, który się jeszcze nie ukazał 🙂

Kylie Minogue potwierdziła szczegóły swojego nowego albumu studyjnego, „Tension”, który ukaże się 22 września, a przynajmniej tego dnia ukaże się oficjalnie 🙂

Chyba ktoś Kaylie wyjątkowo nie lubi, gdyż to już drugi taki przypadek przed premierą albumu (bo przecież nie celowe działanie jak w przypadku firm technologicznych… chyba). Podobny wyciek miał miejsce w 2014 roku i podobnie jak wtedy tak i teraz jej zespół aktywnie walczy z każdym pojawiającym się filmem, czy wątkiem na forum.

„Padam Padam” wyciekł już kilka dni temu w słabej jakości, a w ciągu ostatnich kilku godzin inne utwory z albumu wyciekały fragmentami na TikToku. Na forach pojawiły się pierwsze komentarze na temat utworów z krążka „Tension” w oparciu o te fragmenty:

 • „Green Light” to „100% Kylie”,
 • „Vegas High” to „enta” wersja utworu „Supernova”,
 • „Love Train” to tak naprawdę „Loco-Motion”,
 • „Hands” porównuje się do „Say So” Doja Cat, a „Rest of Lives” do „Break Free” Ariany Grande.

Po researchu można stwierdzić, że w zasadzie połowa piosenek z albumu została w jakimś stopniu udostępniona, a niektóre z nich zostały zleakowane w całości, choć w koszmarnej jakości, gdzie AirPodsy Max i sztuczna inteligencja nie pomogą.

Większość utworów to zupełnie nowe połączenie i doznania muzyczne — mix lat osiemdziesiątych i Future Disco, a na podstawie wycieków można określić nadchodzący album Kaylie jako „zróżnicowany”.

Z oczywistych powodów nie podamy tutaj linków i nie zachęcamy do ich wyszukiwania.

Co wiemy o „Tension” od Kylie Mingoue

Na album składać się będzie 11 utworów poniżej pełna tracklista Tension:

 1. Padam Padam
 2. Hold On To Now
 3. Things We Do For Love
 4. Tension
 5. One More Time
 6. You Still Get Me High
 7. Hands
 8. Green Light
 9. Vegas High
 10. 10 Out Of 10 (feat Oliver Heldens)
 11. Story

Album ukaże się dopiero 22 września, a pierwszy singiel ma ukazać się prawdopodobnie 18 maja, o ile przecieki nie wstrzymają jego premiery. Patrząc po reakcjach na zapowiedź na Twitterze fani oczekują, że jednak premiera zostanie przesunięta na wcześniejszą datę, ale to raczej mało prawdopodobny scenariusz. Głównym powodem tłok w fabrykach fizycznych nośników szczególnie Winyli.

Królowej nie zabiera się głosu, a więc poniżej wypowiedź Kaylie o procesie powstawania i produkcji albumu:

Zaczęłam ten album z otwartym umysłem i pustą kartką. W przeciwieństwie do moich ostatnich dwóch albumów, nie było „tematu przewodniego”, chodziło o znalezienie serca, zabawy lub fantazji w danym momencie i zawsze starałam się służyć piosence. Chciałem celebrować indywidualność każdej piosenki i zanurzyć się w tej wolności. Powiedziałbym, że jest to mieszanka osobistej refleksji, klubowego porzucenia i melancholijnego haju.


Uwielbiałam być z powrotem w studiu z moimi współpracownikami, ale mogłam też skorzystać ze zdalnego nagrywania, do którego wszyscy się przyzwyczailiśmy – moje mobilne studio nie opuszczało mnie przez półtora roku! Album jest mieszanką piosenek napisanych przeze mnie i utworów, które naprawdę do mnie przemówiły. Stworzenie tego albumu pomogło mi poradzić sobie z trudnymi czasami i celebrować teraźniejszość. Mam nadzieję, że będzie on towarzyszył słuchaczom w ich własnych podróżach i stanie się częścią ich historii.

Kylie Mingoue na temat najnowszego albumu Tension dla MusicWeek

(Visited 79 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 17 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: