Lady Gaga już jutro rozpoczyna swoją rezydenturę w Las Vegas. Artystka zagra przez prawie rok ponad 30 koncertów! Jak wyglądają przygotowania?

Trasa koncertowa pod nazwą Enigma obejmie 32 koncerty w światowej stolicy hazardu – Las Vegas. W ramach rezydentury wokalistka ma zaplanowane 32 koncerty, które odbędą się w MGM Park Theater. Koncerty zostały podzielone na dwie części: Enigma i Jazz & Piano. Pierwsza z nich zawierać będzie przekrój największych hitów artystki, druga to bardziej intymne i spokojne spotkanie z artystką. Spektakle wyprodukowane są przez MGM Live Nation i zakończą się 8 listopada przyszłego roku.

W internecie powstał profil, na którym pojawiają się filmiki i zdjęcia z przygotowań do koncertów. Możemy na nim zobaczyć wszystko co, dziać się będzie podczas koncertów i za kulisami.

Fani z Japonii, którzy wygrali specjalni konkurs, mogli wczoraj na żywo uczestniczyć w próbie przed koncertem, który odbędzie się już jutro. W internecie pojawiło się nagranie z utworem Shallow oraz Million Reasons, które wraz z fanami wykonała na scenie Enigmy.

Artystka zapowiada swoje koncerty jako: „nowa odyseja popowych przebojów zbudowana jako doświadczenie inne niż wszystkie pozostałe„. Gaga oprócz swoich dobrze znanych singlowych przebojów ma grać również te, które nimi nie były. Na koncertach pojawi się przekrój z wszystkich płyt piosenkarki.