Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

Lady Gaga: „Bądź sobą, ale noś maskę”

Mimo że kolejne państwa każdego tygodnia znoszą wewnętrzne obostrzenia, otwierają granice, wznawiają międzynarodowe loty, światowa pandemia koronawirusa jeszcze się nie skończyła. Wpływowi artyści, muzycy wciąż przekazują fundusze na walkę z wirusem, organizują koncerty online oraz biorą udział w różnych akcjach, mających na celu uświadamianie społeczeństwa o zagrożeniu i przestrzeganiu obowiązujących przepisów sanitarnych.

Lady Gaga po raz kolejny zabrała głos. Na swoim instagramowym profilu umieściła selfie we własnej, spersonalizowanej maseczce, inspirowanej swoją ostatnią płytą Chromatica. „Bądź sobą, ale noś maskę! Wierzę w bycie życzliwym dla siebie, dla społeczeństwa i dla planety” – napisała pod zdjęciem. Do udziału w zabawie i pokazaniu swoich masek zaprosiła m.in. Arianę Grande oraz Baracka Obamę.

Wokalistka wpis opatrzyła hashtagiem #KindlyMask, a do udziału w publikowaniem zdjęć we własnych maseczkach włączają się fani z całego świata oraz artyści i osoby publiczne z różnych branży.

Podoba Wam się „chromaticowa” maseczka Lady Gagi?

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 4 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: