LANY prezentuje nowy singiel Thru These Tears. To pierwszy utwór zapowiadający drugi album tria, Malibu Nights, którego premiera jest zaplanowana jeszcze na ten rok.

Thru These Tears to euforyczny hymn, który reprezentuje odważny krok Paula, Lesa i Jake’a w kierunku uzależniających hooków oraz szczerych emocji w piosenkach. Najnowszy singiel był punktem wyjścia do kolejnych kawałków z nowej płyty. – Z jednej strony to bardzo dołujący kawałek, ale też dający nadzieję i nutę optymizmu – mówi frontman LANY, Paul Jason Klein.

Thru These Tears narodziło się w wyjątkowych okolicznościach. Tuż po trasie promującej debiutancki album, lider LANY postanowił w 50 dni (!) stworzyć materiał na nową płytę. Paul potraktował to jako formę terapii i oczyszczenia. Muzykowi udało się napisać album od A do Z. Następnie zaprosił kolegów z zespołu na nagrania. Produkcja rozpoczęła się w maju.

W trakcie sesji muzycy LANY najchętniej wracali właśnie do obecnego singla. – To owoc naszej wielkiej pasji do muzyki. Udało się i jestem z tego kawałka bardzo dumny – mówi Paul.