Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lato na Pradze – kto zagra we wrześniu?

Od początku lipca, przez pięć dni w tygodniu, odbywają się koncerty topowych polskich artystów na warszawskiej Pradze. Klimatyczne Miasteczko Praga Centrum jest jednym z ulubionych miejsc rozrywki tego lata.

Oprócz sierpniowych koncertów, gdzie zagrają m.in. Clock Machine, Krzysztof Zalewski, Nosowska, Daria Zawiałow, czy Bass Astral, w plenerowej części kompleksu odbywają się niedzielne śniadania, Electronic Lunch, stand-upy oraz imprezy taneczne.

Przyszedł czas na muzyczny skład września! Do line-upu dołączyli: Kazik, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Lemon, Margaret, Paweł Domagała, Voo Voo, Płomień 8. Dodatkowy koncert zagra Ralph Kamiński, a drugą datę dodano dla występu Mery Spolsky.

Kayah: „Jestem pewna, że prawy brzeg Wisły będzie tak głośny, że do lewego brzegu  będzie się niosło! A po co po co po co? Bo lubimy dobrą zabawę. Supermenki i Supermeni już teraz nie mogę się doczekać naszego spotkania. Ramię w ramię!!! Będzie też super niespodzianka, ale na tę chwilę nie będę zdradzać, by nie być na językach ;).”

„Cieszymy się, że udało nam się stworzyć nowe miejsce na mapie Warszawy i zorganizować mini festiwal z udziałem ponad 50 polskich artystów w aktualnych reżimach sanitarnych. Uśmiech na twarzach naszych gości, którzy tak długo czekali na plenerowe koncerty- bezcenne. Dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu serii koncertów o wrzesień.
Dziękujemy naszym partnerom, artystom i wszystkim bez których projekt Lato na Pradze  nie mógłby się odbyć. Zapraszamy na najbliższe sierpniowe koncerty i obiecujemy jeszcze kilka niespodzianek” – powiedział organizator z agencji Follow The Step. W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Bilety na sierpniowe i wrześniowe koncerty dostępne są tutaj.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 1 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: