Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 2:04 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Letnie Brzmienia 2023. Babie lato – projekt specjalny!

Pięć wyjątkowych i inspirujących artystek, kumulacja subtelnej czułości, zahartowanej, bezkompromisowej kobiecości, różnych historii i doświadczeń – takie jest muzyczne BABIE LATO, czyli międzypokoleniowy projekt, który gromadzi na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych.

Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy artystki: BovskąMargaretZalię i Mery Spolsky, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos również poza nią. Imprezowe kawałki utrzymane w letnim klimacie będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R&B i soulu. Artystki zaprezentują zarówno utwory ze światowego repertuaru, jak i swoje autorskie single, w tym premierowe Cudowne lata.

W radosnej, pełnej energii i wakacyjnego feelingu piosence artystki wspólnymi słowami zwracają się bezpośrednio do słuchaczek i słuchaczy: „Złap to, co ci przynosi czas. Może właśnie to cudowne lata? Wszystko w sobie masz!”. Utwór autorstwa Natalii Kukulskiej i producenta Archie Shevsky’ego przypomina o tym, że najważniejsze, by grać główną rolę w swoim życiu i konsekwentnie iść wyznaczoną drogą. Czekając na cudowne lata, możemy nie zauważyć, że tym, co najbardziej się liczy, jest odgrywanie głównej roli w swoim własnym życiu, radość z tego, co tu i teraz, łapanie chwil, bo wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie.

Artystkom na scenie towarzyszyć będzie specjalny, 13-osobowy skład muzyków specjalnie zaproszonych do projektu, którzy wspólnie z wokalistkami zaprezentują utwory w nowych, koncertowych aranżacjach i zaskakujących mashupach. Wypełnią one ponad godzinny koncert, który będzie syntezą letniego chilloutu i kobiecej energii.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 11 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: