Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:42 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Letnie koncerty w Kazimierzu Dolnym: Lady Pank i Myslovitz 18 sierpnia na scenie Kamieniołomów

Dwie ikony polskiej sceny muzycznej, Lady Pank i Myslovitz wystąpią 18 sierpnia w Kazimierzu Dolnym, jako część letniego cyklu koncertów Muzyczny Kazimierz. Oba zespoły będą gościć w kazimierskich Kamieniołomach, a na jednym bilecie będzie można zobaczyć oba występy.

Kazimierz Dolny przygotowuje się na gorące i pełne muzycznych wydarzeń lato. W lipcu i sierpniu 2023 roku odbędzie się seria weekendowych koncertów Muzyczny Kazimierz, z udziałem najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Oprócz Lady Pank i Myslovitz, wśród wcześniej ogłoszonych gwiazd pojawią się również: Kult, Agnieszka Chylińska, Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot, LemON, Ania Dąbrowska, MROZU oraz Ralph Kaminski.

Indywidualne bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

Lady Pank

To ikona polskiego rocka. Zespół został założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem, stanowią trzon tej grupy, która rządzi na polskiej scenie muzycznej od 40 lat.

Ich przeboje, takie jak Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona, Tańcz głupia, tańcz, Mała lady punk, Zamki na piasku i Zawsze tam, gdzie ty, stały się nieodłączną częścią polskiego kanonu muzyki rozrywkowej, wychowując już kilka pokoleń słuchaczy.

W ciągu swojej 40-letniej działalności, zespół wydał ponad 20 albumów, które zdobyły ogromną popularność, uczyniły Lady Pank jednym z największych legend polskiego rocka. W 2022 roku ukazał się nowy album zespołu zatytułowany MTV Unplugged, który zawiera nagranie koncertu zarejestrowanego w warszawskim kinie Relax, w ramach kultowego formatu Unplugged.

MYSLOVITZ

To jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak Długość dźwięku samotności, Dla ciebie, Z twarzą Marilyn Monroe i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

W 3 marca 2023 odbyła się premiera nowej płyty zespołu pt. Wszystkie narkotyki świata, a promują ją single: Miłość, 19, Pakman, Wszystkie narkotyki świata oraz Latawce.

(Visited 331 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 1 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: