Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lindsey Stirling na dwóch koncertach w Polsce

Zapraszamy na dwa koncerty uwielbianej w Polsce Lindsey Stirling! Artystka wystąpi w naszym kraju już 18 września w Tauron Arena Kraków i dzień później, 19 września na COS Torwar w Warszawie.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep.

We wrześniu 2012 roku wydała swój debiutancki album – Lindsey Stirling. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Lindsey Stirling

W 2014 ukazał się kolejny album – Shatter Me, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek, Artemis pojawił się na początku września 2019 roku. To w ramach jego promocji artystka odwiedzi nasz kraj.

Artystka jest obecnie w trasie koncertowej, podczas, której wystąpi w naszym kraju już 18 września w Tauron Arena Kraków i dzień później, 19 września na COS Torwar w Warszawie. Bilety są dostępne na stronie www.LiveNation.pl

(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 września, 2019
Close
%d bloggers like this: