Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Pet Shop Boys w duecie z Years & Years. Posłuchaj „Dreamland”!

Pet Shop Boys udostępnili swój nowy singiel Dreamland z gościnnym udziałem Years & Years. Piosenka zapowiada nadchodzący album zespołu.

Utwór został napisany przez Chrisa Lowe’a i Neila Tennanta wraz z Ollym Alexandrem (Years & Years). W kawałku można też usłyszeć głos Olly’ego. Utwór powstał w Londynie, a wyprodukował go Stuart Price w Hansa Studios w Berlinie i The Record Plant w Los Angeles.

Nowy singiel to pierwsze dźwięki z nadchodzącej płyty zespołu. Pet Shop Boys ukończyli już pracę nad nową płytą – trzecią częścią trylogii płyt wyprodukowanych przez Stuarta Price’a. Pierwsza część to Electric z 2013 roku, a druga to Super z 2016. Najnowszy krążek ukaże się 24 stycznia 2020 roku.

„Mieliśmy bardzo pracowity rok – kończyliśmy naszą nową płytę ze Stuartem Pricem i pisaliśmy muzykę do „Musik” oraz „My Beautiful Laundrette”. Graliśmy także trasę na dalekim wschodzie. Bardzo cieszymy się na nadchodzące koncerty z naszymi najlepszymi utworami. To ekscytujące, że nasz nowy singiel powstał we współpracy z Years & Years, jedym z najbardziej oryginalnych zespołów tej dekady.”

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Pet Shop Boys
(Visited 86 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 14 września, 2019
Close
%d bloggers like this: