Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lion Shepherd u boku Scorpions

Przed tegorocznymi koncertami Scorpions w Polsce wystąpi polski zespół Lion Shepherd. Do przyjazdu niemieckiej legendy do Polski pozostały cztery miesiące.

Pierwszy koncert odbędzie się 21 lipca w Gliwice Arena, a drugi – 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu.

W skład zespołu Lion Shepherd wchodzą: wokalista Kamil Haidar, gitarzysta Mateusz Owczarek oraz perkusista Maciej Gołyźniak. Grupa jak żadna inna w Polsce daje upust emocjom mieszając w swojej twórczości muzykę progresywną, akustyczną z elementami bluesa i klasycznego rocka! Jak sami muzycy podkreślają – mają dość zamykania się w jednej formule, a ich brzmienie ma być nieokiełznane niczym sztorm pośrodku oceanu.

Lion Shepherd z każdym kolejnym koncertem i każdą kolejną płytą rozwija swój unikatowy styl oraz wizerunek. Grupa po dwóch udanych i świetnie przyjętych albumach Hiraeth(2015) i Heat (2017), przygotowuje się do wydania kolejnego longplaya – III, który ukaże się 29 marca 2019 roku nakładem Universal Music Polska.

Właśnie to najnowsze wydawnictwo zespół będzie promować przed koncertami Scorpions w Gliwice Arena oraz ERGO ARENA Gdańsk/Sopot.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 20 marca, 2019
Close
%d bloggers like this: