Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Listen Without Prejudice Vol. 1 – 25 lat kultowego albumu

3 września 1990 roku swoją premierę miał jeden z najpopularniejszych albumów George’a Michaela „Listen Without Prejudice Vol. 1.” Ćwierć wieku później album ten wciąż olśniewa i zachwyca fanów artysty z całego świata.

W 1987 roku album „Faith” zmienił George’a Michaela w solową super gwiazdę. Płyta ta sprzedała się na całym świecie w ponad 25 milionach egzemplarzy! Trzy lata później Artysta ponownie zachwycił fanów i zszokował krytyków – na rynku pojawił się album Listen Without Prejudice Vol. 1 promowany przez singiel „Freedom! ’90”.

Na albumie „Listen Without Prejudice Vol. 1” znalazły się m.in. hitowe single: Freedom ’90, Praying For Time, Waiting For That Day, Heal The Pain oraz Cowboys & Angels. Płyta ta jest powszechnie uważana za pierwszy album nurtu britpop. Album „Listen Without Prejudice Vol. 1” kupiło miliony fanów artysty z całego świata. Znalazł się on na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w wielu innych krajach.

Utwory, które znalazły się na płycie „Listen Without Prejudice Vol. 1” do dziś wpływają na miliony fanów oraz współczesnych artystów takich, jak m.in.: Justin Timberlake, Beyonce, Adele, Bruno Mars, Sam Smith i Mark Ronson. „Listen Without Prejudice Vol. 1” to klejnot, który po 25 latach błyszczy dziś jaśniej niż kiedykolwiek.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Last modified: 6 września, 2015
Close
%d bloggers like this: