Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lorde ostatnią główną gwiazdą Open’er 2017!

Jej nadchodząca nowa płyta jest jednym z najbardziej oczekiwanych albumów roku, a koncert w Polsce od dawna był marzeniem wielu fanów. 1 lipca będzie zatem ich świętem. Dwa tygodnie po premierze Melodramy Lorde zagra na Open’erze!

Ella Marija Lani Yelich-O’Conno, znana lepiej jako Lorde, ma dziś zaledwie 20 lat i jest jedną z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Pozycja jaką osiągnęła w tak młodym wieku jest zasługą jej niezwykłego talentu oraz naturalności, mieszanki która gwarantuje sukces i daje nadzieję, że w przemyśle muzycznym cały czas jest miejsce dla prawdziwych artystów.

Debiutancki album Pure Heroine był perfekcyjną płytą wywodzącą się ze współczesnego popu flirtującego z alternatywną. Bijąca z niego szczerość do dziś nie ma konkurencji, dlatego trudno dziwić się komercyjnemu sukcesowi – ponad 3 miliony osób kupiło debiut Lorde. Niecałe pół roku później Lorde opromieniona sukcesem pierwszej płyty odbierała statuetkę Grammy za utwór roku Royals.

Swój powrót ogłosiła na początku marca singlem Green Light, który już dziś można nazwać jednym z największych przebojów roku. Nowa płyta, zatytułowana Melodrama, ukaże się 16 czerwca, a 1 lipca Lorde po raz pierwszy wystąpi w Polsce, zamykając koncerty na głównej scenie Open’era.

BILETY
karnet 4-dniowy – 559 PLN / karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 639 PLN
karnet weekendowy (pt., sob.) – 369 PLN / karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 429 PLN
bilety jednodniowe – 239 PLN (możliwość rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych przed Regular Tickets)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 30 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: