Double Negative to tytuł najnowszego krążka Low, który trafi do sprzedaży 14 września. Płyta ukaże się pod szyldem wytwórni Sub Pop.

Grupa ujawniła aż trzy utwory z nowego wydawnictwa. Klipy do nich można obejrzeć w połączeniu poniżej. 29 czerwca Low zagra koncert w Białymstoku w ramach Halfway Festival.

Za produkcję nowego krążka odpowiedzialny jest B.J. Burton (Bon Iver, Lizzo, Fancis and the Lights, James Blake). Utwory zostały zarejestrowane w studiu Justina Vernona April Base w Eau Claire, w stanie Wisconsin. Sparhawk, Parker i basista Steve Garrington wiedzieli, że chcą iść o krok dalej wraz z Burtonem i paletą jego dźwięków. Jednocześnie byli ciekawi co może zdziałać z ich muzyką „facet of hip-hopu”. Zamiast obsesyjnie komponować w domu w Duluth w Minnesocie zespół udawał się do studia z nowymi pomysłami, nad którymi wspólnie pracowali z Burtonem przez dwa lata. Autorem szaty graficznej albumu jest brytyjski artysta Peter Liversidge.

Oto tracklista:
1 Quorum
2. Dancing and Blood
3. Fly
4. Tempest
5. Always Up
6. Always Trying to Work It Out
7. The Son, The Sun
8. Dancing and Fire
9. Poor Sucker
10. Rome (Always in the Dark)
11. Disarray

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie żyje Jarosław Kozidrak
Następny artykułMorgan James wraca do Polski
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Student politologii na UMCS Lublin. Muzyką interesuję się od dawna a od 2013 roku. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.