Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel od ucznia światowego trenera gwiazd. „Lyin to Myself” by MIKEY

Myślę, że każdy był lub słyszał o miłości, która tak naprawdę nie ma racji bytu, o intymnej relacji, która nie ma szans na powodzenie i to okłamywanie się, że ta relacja może jakkolwiek przetrwać, co okazuje się tylko bajką i wyobrażeniami – o tym właśnie jest nowy utwór „Lyin’ to Myself” od MIKEY.

MIKEY „Lyin’ to Myself” – Teledysk

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Mikey

Kim jest MIKEY?

MIKEY to ekspresyjny, młody wokalista, który nie boi się eksperymentować. Tworzy muzykę pełną energii, która szybko zapada w pamięć. Poprzez teksty pisane w oparciu o własne doświadczenia pozwala słuchaczom wniknąć w stworzony przez siebie równoległy wymiar, w którym nie ma sobie równych. Wiele lat temu zakochał się w muzyce POP i temu nurtowi postanowił się poświęcić.

Pochodzący z Podlasia, dokładnie z Grajewa. Od najmłodszych lat brał udział w różnych konkursach wokalnych w swoim mieście jak i w konkursach wojewódzkich, zajmując przy tym wysokie miejsca. W wieku 18 lat wyleciał do Stanów Zjednoczonych gdzie przez dwa lata uczył się śpiewu u Roberta Stevensona – trenera wokalnego światowych gwiazd takich jak Rihanna, Justin Timberlake czy Charlie Puth. Kolejne lata swojego życia spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie swoje umiejętności potwierdził biorąc udział w Brytyjskim X Factor przechodząc wszystkie castingi. 

Lyin’ to Myself” – MIKEY

Słuchaj na swojej ulubionej platformie:

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 15 kwietnia, 2021
Close
%d bloggers like this: