Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

M83 na jedynym koncercie w Polsce!

W 2016 roku ukazał się 9 album M83 – Junk, z którego pochodzą dwa najnowszy single Solitude i Go! W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jednym jedynym koncercie w Warszawie

M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalista, zakochanego w klimatach lat ’80 i muzyce filmowej. W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze.

Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts – drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie. Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku – szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 – Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całego pokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night – autorstwa jego brata.

21.11.2016
Torwar – Warszawa

Ceny biletów:120 zł miejsca stojące na płycie; 140 zł (miejsca siedzące: sektory EFGTUV ; 160 zł (miejsca siedzące: ABCYZ)

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 27 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: