Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Zbuntowany Woodkid i Lykke Li

Co wychodzi z połączenia głosów dwóch charyzmatycznych postaci europejskiej sceny muzycznej? Kawałek, który nie zaskakuje, ale wpada w ucho i nie chce się z niego wydostać. Woodkid i Lykke Li w końcu przedstawili efekty swojej pracy, publikując singel zapowiadający soundtrack do  „Zbuntowanej”.

O współpracy francuskiego wirtuoza baroque popu i szwedzkiej wokalistki dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu. Duet publikował wspólne zdjęcia na portalach społecznościowym, ale nikt nie wiedział, co knują. Dopiero przed paroma dniami, gdy poznaliśmy ścieżkę dźwiękową do kontynuacji zeszłorocznego hitu „Niezgodna”, wszystko stało się jasne – para artystów stworzyła piosenkę do nadchodzącego wielkimi krokami obrazu.

Choć na co dzień występują z zupełnie innym instrumentarium, dwójce wykonawców udało się znaleźć wspólny język. Utwór utrzymany jest w spokojnej, stonowanej stylistyce, która z pewnością będzie pasować do melancholijnych scen.

Przypomnijmy, że na soundtracku do filmu „Zbuntowana” znalazły się też kompozycje od M83, Anny Calvi czy Royal Blood. „Insurgent” na ekrany kinowe trafi 20 marca.

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 9 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: