Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Mac&More, Ania Deko i Robert Chojnacki przebojem wdarli się do internetu

Singiel „Świat Wie” rozpoczyna cykl nagrań realizowanych wspólnie z Anią Deko. Piosenka opowiada o miłości dojrzałej, o tym, jak trudne jest jej pielęgnowanie i jak ważne jest, aby o nią cały czas dbać a czasem też walczyć.

Teledysk do piosenki Świat Wie przedstawia taneczną ilustracje poznania dwojga ludzi ich wzajemnego zakochania i wspólnego życia. Singiel przebojem wdarł się do internetu. Nie posiadając żadnej promocji, w zaledwie tydzień miał na swoim koncie już pół miliona wyświetleń na YouTubie.

Mac&More to producent, kompozytor oraz gitarzysta. Swoją pierwszą kompozycje stworzył w wieku 9 lat. „inspiracji poszukuje w otaczającej mnie przestrzeni, od dźwięków w kuchni po pisk ciszy w gwieździstą noc” to słowa artysty. Większość jego twórczości piętrzy się w szufladzie, jednak co jakiś czas ich nadmiar musi ujrzeć światło dzienne. Utwór pt. Szukając Szczęścia kilka lat temu spośród ponad tysiąca zgłoszonych zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Przebojem na antenę”. Tworzy muzykę pop o zabarwieniu romantycznym z lekkim nawiązaniem do stylistyki lat 80-tych. Komponuję również dla innych artystów. W swoich piosenkach opisuje relacje między ludźmi, ich wzloty i upadki.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 17 listopada, 2016
Close
%d bloggers like this: