Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Open’er Festival ogłasza kolejnych wykonawców!

Mimo że do festiwalu pozostało jeszcze nieco ponad osiem miesięcy, organizatorzy nie zwalniają tempa. Do ogłoszonych już wcześniej Radiohead oraz Foo Fighters dołączyła dwójka nowych wykonawców!

Opener Festival 2017: Prophets of Rage

Muzycy Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill połączyli swoje siły, by stworzyć wyjątkowy projekt. Mowa tutaj o zespole Prophets of Rage, który wystąpi na scenie głównej 30 czerwca! W minione wakacje, uakazała się debiutancka EP-ka Party’s Over zawierająca cztery covery i nową kompozycję zespołu. W czasie letniej trasy po Stanach Prophets of Rage zagrali kilkadziesiąt koncertów, podczas których wykonywali takie klasyki jak: Killing in the Name, Bombtrack, Bulls on Parade, Jump Around czy Fight The Power.

Opener Festival 2017: G-Eazy

Popularny raper jest czwartym ujawnionym dziś przez organizatora artystą, który wystąpi na przyszłorocznej edycji festiwalu. Raper wydał ostatnio krążek When It’s Dark Out, który zadebiutował na 5 miejscu na liście sprzedaży Billboard 200, a w Polsce pokrył się złotem! Wielkim przebojem stała się piosenka Me, Myself & I feat. Bebe Rexha. G-Eazy jest również ulubieńcem świata mody, wraz z Anją Rubik reklamował należącą do Justina Timberlake’a markę William Rast. Pod koniec sierpnia br. G-Eazy zachwycił polskich fanów podczas pierwszego w karierze występie w Warszawie!

Open’er Festival 2017 odbędzie się na terenie lotniska Gdynia Kosakowo w dniach 28 czerwca – 1 lipca. Bilety oraz karnety na festiwal dostępne są na www.opener.pl.11

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 17 listopada, 2016
Close
%d bloggers like this: