Mimo że do festiwalu pozostało jeszcze nieco ponad osiem miesięcy, organizatorzy nie zwalniają tempa. Do ogłoszonych już wcześniej Radiohead oraz Foo Fighters dołączyła dwójka nowych wykonawców!

Opener Festival 2017: Prophets of Rage

Muzycy Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill połączyli swoje siły, by stworzyć wyjątkowy projekt. Mowa tutaj o zespole Prophets of Rage, który wystąpi na scenie głównej 30 czerwca! W minione wakacje, uakazała się debiutancka EP-ka Party’s Over zawierająca cztery covery i nową kompozycję zespołu. W czasie letniej trasy po Stanach Prophets of Rage zagrali kilkadziesiąt koncertów, podczas których wykonywali takie klasyki jak: Killing in the Name, Bombtrack, Bulls on Parade, Jump Around czy Fight The Power.

Opener Festival 2017: G-Eazy

Popularny raper jest czwartym ujawnionym dziś przez organizatora artystą, który wystąpi na przyszłorocznej edycji festiwalu. Raper wydał ostatnio krążek When It’s Dark Out, który zadebiutował na 5 miejscu na liście sprzedaży Billboard 200, a w Polsce pokrył się złotem! Wielkim przebojem stała się piosenka Me, Myself & I feat. Bebe Rexha. G-Eazy jest również ulubieńcem świata mody, wraz z Anją Rubik reklamował należącą do Justina Timberlake’a markę William Rast. Pod koniec sierpnia br. G-Eazy zachwycił polskich fanów podczas pierwszego w karierze występie w Warszawie!

Open’er Festival 2017 odbędzie się na terenie lotniska Gdynia Kosakowo w dniach 28 czerwca – 1 lipca. Bilety oraz karnety na festiwal dostępne są na www.opener.pl.11