Za nami noc pełna wielu emocji. W Las Vegas po raz kolejny rozdano statuetki Billboard Music Awards, galę poprowadziła Kelly Clarkson. Na scenie pojawili się między innymi Madonna, Maluma, Taylor Swift i Ariana Grande.

Pierwszy raz na żywo Madonna wraz z Malumą zaprezentowali singiel Medellín. Na scenie oprócz artystów pojawiały się hologramy stworzone przez Madonnę. Przypomnijmy, że Malum w te wakacje zagra sówj pierwszy koncert w Polsce.

Swój premierowy występ miała również Taylor Swift w duecie z Brendonem Urie. Para wykonała najnowszy singiel Me!. Niezwykle kolorowy show zobaczycie poniżej. Brendon Urie dołączył tego wieczoru też do kolegów z Panic! at the Disco i wykonali wspólnie singiel Hey Look Ma, I Made It.

Podczas ceremonii wyemitowano również występ Ariany Grande z ostatnim singlem 7 rings. Wykonanie nagrano podczas Sweetener World Tour w Vancouver. Wokalistka przebywa obecnie w trasie koncertowej, z którą już we wrześniu zawita do Polski.

Prosto z Korei do Las Vegas przyleciał zespół BTS i razem z Halsey zaprezentowali na żywo swój wspólny singiel Boy With Luv. Solowo Halsey zagrała również Without Me.

Swój powrót na BMA miał również Jonas Brothers. Podczas tegorocznej gali zaprezentowali medley Jealous, Cake By The Ocean i Sucker.

Mariah Carey otrzymała tej nocy nagrodę Icon Award. Z tej okazji artystka zagrała aż 5 swoich piosenek podczas specjalnego występu. Były to A No No, Always Be My Baby, Emotions, We Belong Together, Hero. Na zakończenie wokalistka wygłosiła specjalne przemówienie.

Oprócz nich wystąpili również Ciara z Thinkin About You, Dan + Shay, Tori Kelly wykonali Speechless czy Khalid, który połączył dwa utwory Talk oraz Better.Pozostałe występy zobaczycie poniżej.fot. John Shearer/Getty Images