Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Występy na żywo

Madonna, Taylor Swift, Ariana Grande i BTS wystąpili podczas Billboard Music Awards 2019

Za nami noc pełna wielu emocji. W Las Vegas po raz kolejny rozdano statuetki Billboard Music Awards, galę poprowadziła Kelly Clarkson. Na scenie pojawili się między innymi Madonna, Maluma, Taylor Swift i Ariana Grande.

Pierwszy raz na żywo Madonna wraz z Malumą zaprezentowali singiel Medellín. Na scenie oprócz artystów pojawiały się hologramy stworzone przez Madonnę. Przypomnijmy, że Malum w te wakacje zagra sówj pierwszy koncert w Polsce.

https://youtu.be/P2vt4YvwOQg

Swój premierowy występ miała również Taylor Swift w duecie z Brendonem Urie. Para wykonała najnowszy singiel Me!. Niezwykle kolorowy show zobaczycie poniżej. Brendon Urie dołączył tego wieczoru też do kolegów z Panic! at the Disco i wykonali wspólnie singiel Hey Look Ma, I Made It.

https://youtu.be/xkUYDKRLvMc

Podczas ceremonii wyemitowano również występ Ariany Grande z ostatnim singlem 7 rings. Wykonanie nagrano podczas Sweetener World Tour w Vancouver. Wokalistka przebywa obecnie w trasie koncertowej, z którą już we wrześniu zawita do Polski.

Prosto z Korei do Las Vegas przyleciał zespół BTS i razem z Halsey zaprezentowali na żywo swój wspólny singiel Boy With Luv. Solowo Halsey zagrała również Without Me.

https://youtu.be/5Bnne2HQzH8

Swój powrót na BMA miał również Jonas Brothers. Podczas tegorocznej gali zaprezentowali medley Jealous, Cake By The Ocean i Sucker.

Mariah Carey otrzymała tej nocy nagrodę Icon Award. Z tej okazji artystka zagrała aż 5 swoich piosenek podczas specjalnego występu. Były to A No No, Always Be My Baby, Emotions, We Belong Together, Hero. Na zakończenie wokalistka wygłosiła specjalne przemówienie.

https://youtu.be/1rW5IHjejSM

Oprócz nich wystąpili również Ciara z Thinkin About You, Dan + Shay, Tori Kelly wykonali Speechless czy Khalid, który połączył dwa utwory Talk oraz Better.

https://youtu.be/qLjWZ6T2dvA
https://youtu.be/CBwNottxGR0
https://youtu.be/ErQv0DVmAZA

Pozostałe występy zobaczycie poniżej.

https://youtu.be/Jmmv-yXbSVU
https://youtu.be/qJHeZb8TH7w
https://youtu.be/0dTWslg5IyI

fot. John Shearer/Getty Images

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 2 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: