Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do line-upu Fest Festival 2022

Do lineupu tegorocznego FEST Festivalu, który potrwa od 10 do 13 sierpnia dołączają Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone, BBNO$, Masked Wolf, Igo, NERVO, Sanah, chillwagon oraz Karaś/Rogucki.

Armand Van Helden – prekursor house’u, DJ, producent, zdobywca Grammy, ikona muzyki elektronicznej i współzałożyciel duetu Duck Sauce już w sierpniu zawita na Śląsku. Festowej publiczności zaprezentuje swoje największe hity takie jak “You Don’t Know Me”.

Elderbrook powróci do Polski po genialnych koncertach w Warszawie i Poznaniu. Nazwać Alexandra Kotza artystą elektronicznym to zdecydowanie za mało. To określenie nie oddaje całej prawdy – jest on jednocześnie wokalistą, autorem tekstów, producentem i multiinstrumentalistą. Elderbrook podczas występów swoją energią wypełnia całą scenę, mimo, że występuje na niej sam. Już w sierpniu zaprezentuje w Parku Śląskim swoje utwory takie jak „Numb”, „Something About You” czy „Inner Light”.

Zamaskowany artysta przejmie DJ-kę w Parku Śląskim! Claptone, stały rezydent na Ibizie przeniesie publiczność Fest Festivalu do tajemniczego świata dźwięków, w których nietrudno się zatracić. Autor takich hitów takich jak “Heartbeat”, “No Eyes” czy “Before I Lose My Mind” jest jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci na scenie DJskiej.

Alex Gumuchian znany również jako BBNO$ (czyt. baby no money) wielokrotnie przejął już TikToka, w sierpniu przyjdzie pora aby przejąć Fest Festival.  Autor viralowych numerów „Lalala” i „edamame” jest jedną z najbardziej nieszablonowych postaci w muzycznym świecie. Już w sierpniu przekonamy się co przygotował na występ w Parku Śląskim!

Oprócz nich w Parku Śląskim zagrają: Nervo, Masked Wolf, Sanah, Igo, KARAŚ/ROGUCKI, chillwagon.

Przypominamy, że na FEST Festivalu 2022 zagrają także Stromae, The Chainsmokers, Woodkid, Jungle, Alfa Mist, Vitalic, slowthai, Gus Dapperton, Caribou, RÜFÜS DU SOL , Son Lux, Scooter, FKJ, Charlotte de Witte, Yung Lean, James Arthur, Imanbek, Nothing But Thieves, Ashnikko, SYML, Chloe Moriondo, JXDN, Duke Dumont, MK, Young Leosia, Sokół, OIO, Kizo oraz Bitamina.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się ponownie w Parku Śląskim w Chorzowie w dniach 10-13 sierpnia. Bilety w cenach 549 zł – karnet 4 dniowy, 389 zł – bilet weekendowy, 299 zł – bilet jednodniowy, dostępne są pod tym linkiem.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , Last modified: 24 maja, 2022
Close
%d bloggers like this: