Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Melanie Martinez na klubowym koncercie w Polsce

Atlantic Records z dumą ogłosił premierę K-12, niezwykle wyczekiwanego albumu oraz towarzyszącego mu filmu od Melanie Martinez. K-12 jest już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży oraz serwisach streamingowych.

K-12 to długo wyczekiwana kontynuacja debiutanckiego albumu Cry Baby z 2015 roku, który zdobył platynowy status RIAA. Wyprodukowany przez Michaela Keenana (z wyjątkiem jednej piosenki wyprodukowanej przez Kineticks & One Love) album stanowi soundtrack towarzyszący niezwykle czarującemu filmowi muzycznemu, który napisała, wyreżyserowała oraz w którym zagrała Martinez.

The K-12 Tour rozpocznie się 13 października w Waszyngtonie na festiwalu All Things Go Fall Classic, następnie będzie kontynuowana w Ameryce Północnej do późnego listopada. Europejska część trasy rozpocznie się 2 grudnia w Irlandii, w Olympia Theatre w Dublinie.

Koncert w Polsce odbędzie się 31 stycznia w warszawskim klubie Stodoła. Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 27 września, godz. 10:00 na www. LiveNation.pl, www.Stodola.pl oraz www.TicketClub.pl

(Visited 229 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 września, 2019
Close
%d bloggers like this: