Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Billie Eilish wystąpi w Polsce?! Dzielą nas od tego miesiące

Billie Eilish to jedna z najpopularniejszych wokalistek ostatnich miesięcy, która nieustannie z dnia na dzień pobija kolejne rekordy. Nic dziwnego, że fani czekają z niecierpliwością na jej koncert w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że polscy wielbiciele Billie Eilish będą mogli bawić się na jej koncercie szybciej niż myślimy! Bijąca rekordy popularności i sprzedaży młoda artystka prawdopodobnie wystąpi w Polsce w 2020 roku.

Billie Eilish wystąpi w Polsce?

Pomimo tego, że wokalistka przed kilkunastoma dniami zakończyła trasę po Europie nie oznacza to całkowitego zawieszenia koncertowania na starym kontynencie. Wokalistka powrócić ma do Europy już w 2020 roku. Wszystko to za sprawą bijącego rekordy sprzedaży albumu WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Billie Eilish

Billie nie chciała wystąpić w Polsce? Nic bardziej mylnego. Z informacji, które uzyskał portal MusicLovers.pl wynika, że minimum trzech największych promotorów koncertowych w kraju składało oferty załodze Billie odnośnie koncertu w Polsce. Wygląda na to, że wszystkie złożone na letnią trasę koncertową młodej wokalistki zostały odrzucone. Zostaje jednak jeszcze jedna oferta..

Billie Eilish wystąpi w Polsce? Kiedy, gdzie

Z pozyskanych przez nas informacji, wynika, że Billie przyjedzie na przyszłoroczną edycję festiwalu Open’er 2020. To właśnie Alter Art miałby jako jedyny spełnić wymogi zarówno organizacyjne, jak i finansowe artystki.

Koncert miałby odbyć się 4 lipca 2020 roku na terenie Lotniska Kosakowo w Gdyni. To właśnie jej koncert miałby przyciągnąć tłumy ostatniego dnia festiwalu a Billie miałaby zostać jego headlinerem.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Billie Eilish

WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? ukazało się 29 marca 2019 i zadebiutowało na Billboard 200. Niedawno Billie Eilish pojawiła się na okładkach magazynów „Rolling Stone” oraz „V Magazine” (numer z okazji 20-lecia magazynu). Artystka ma na koncie ponad 15 miliardów streamów na całym świecie.

Informacja pochodzi od informatora naszego portalu blisko związanego z polską branżą koncertową i festiwalową.

(Visited 89 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 19 września, 2019
Close
%d bloggers like this: