Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Melody Gardot zaprasza do wspólnego grania. Zebrane pieniądze trafią dla pracowników służby zdrowia

Światowej sławy wokalistka Melody Gardot zaprasza muzyków z całego świata do wspólnego wykonania jej nowego singla From Paris With Love.

Swoje zaproszenie wraz z krótkim filmikiem zaprezentowała na swoim koncie na Instagramie.

Światowej sławy wokalistka jazzowa, autorka piosenek i multiinstrumentalistka Melody Gardot zaprosiła muzyków z całego świata do udziału w zdalnym wykonaniu – w miejsce klasycznej orkiestry – jej nowego singla, zatytułowanego From Paris With Love.

Singiel wydany zostanie przez Decca Records, jako wyraz wsparcia dla pracowników służby zdrowia i innych muzyków.  

Muzycy zgłaszają się za pośrednictwem strony www.melodygardot.com. Następnie otrzymują nuty, podkłady muzyczne i instrukcje co do tego, jak się nagrać i sfilmować, wykonując utwór w domu.  

Indywidualne partie do ostatecznego nagrania zostaną wybrane spośród wszystkich zgłoszeń przez Melody i jej wieloletnich współpracowników, Larry’ego Klein, aranżera i kompozytora Vince’a Mendozy i legendarnego inżyniera, Ala Schmitta.

Każdy muzyk wybrany i uwzględniony w ostatecznym nagraniu otrzyma honorarium zgodne ze standardową stawką ustalaną przez związki zawodowe w Wielkiej Brytanii.  

Decca i Melody rezygnują z zysków z tego utworu i przekażą minimum 0.5 funta na rzecz inicjatywy charytatywnej Protégé Ton Soignant za każde pobranie w Wielkiej Brytanii oraz 0.2 funta za każde pobranie poza Wielką Brytanią lub za każde 150 odsłuchań.

https://www.instagram.com/tv/B_keL0CKv-4/
(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: