Dobre wiadomości od Michała Szczygła. Ten utalentowany 20-latek, który ma na swoim koncie platynową płytę za debiutancki singiel Nic tu po mnie, zapowiada powrót z nowym repertuarem. Artysta zapowiada solowy utwór oraz duet-niespodziankę.

Singiel Nie mamy nic, skomponowany z Sampler Orchestra (współtwórców płyt takich artystów jak Novikia czy Włodi), usłyszymy jeszcze latem.

Mocno dojrzałem, odnalazłem swoją muzyczną drogę i zacząłem sam pisać teksty. „Nie mamy nic” to singiel, na jaki długo czekałem – opowiada Michał i dodaję: – Kilka dni temu jako gość specjalny w nowej edycji „The Voice Of Poland” zaprezentowałem ten utwór przedpremierowo. Reakcja publiczności i trenerów upewniła mnie w przekonaniu, że to dobra piosenka.

Autorem teledysku będzie znana ekipa z Krakowa, h d s c v m, odpowiedzialna głównie za klipy czołówki polskiego hip-hopu: Quebonafide, Guziora czy Sariusa.

To nie koniec niespodzianek. Jak dodaje młody artysta: – Jeszcze na początku sierpnia usłyszycie mnie gościnnie w nowym kawałku Patryka Kumora.