Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Michał Szpak dołączył do akcji „Artyści przeciw nienawiści”. Na koncercie w Lublinie wykonał „Dziwny Jest Ten Świat”!

Podczas koncertu w lubelskim Centrum Spotkania Kultur Michał Szpak na bis zaśpiewał Dziewny Jest Ten Świat. Tym samym artysta dołączył do ogromnej listy gwiazd, które potwierdziły swój udział w akcji „Artyści Przeciw Nienawiści”.

15 stycznia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się kolejny koncert Michała Szpaka z trasy koncertowej Dreamer Tour. Artysta promuje nią wydany w ubiegłym roku album Dreamer.

Niestety ostatnie wydarzenia i informacje, które obiegły nasz kraj, skłoniły Artystę do zmienienia piosenki, którą wykonuje na zakończenie podczas bisów. Ku zaskoczeniu wypełnionej do ostatniego miejsca widowni Michał zaśpiewał utwór Dziwny jest ten świat z repertuaru Czesława Niemena. Tym samym utworem wokalista dostał się również do programu X Factor!

Ostatnie dni i wydarzenia pokazują, jak straszna jest sytuacja. Powinniśmy zapobiegać nienawiści i agresji.

Tuż po koncercie na Instagramie Michała Szpaka mogliśmy zobaczyć udostępnioną przez niego grafikę z hashtagiem #artyściprzeciwnienawiści. Jest to akcja, którą ogłosiła w południe Doda.

Artystka pragnie zorganizować ze wszystkimi polskimi wokalistami wspólny koncert, którego celem będzie sprzeciwienie się mowie nienawiści, hejtowi i przemocy w Polsce. Stanowisko polskiej piosenkarki jest również stanowcze w kwestii transmitowania tego koncertu. Doda chce, aby transmitowały go wszystkie trzy stacje telwizyjne, albo żadna.

Foto i wideo: Redakcja MusicLovers.pl – prawa zastrzeżone.

(Visited 43 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 15 stycznia, 2019
Close
%d bloggers like this: