Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Moya Brennan „Irish Christmas” 13 grudnia w klubie Stodoła

Już 13 grudnia Moya Brennan swoim pięknym ciepłym głosem oraz subtelnymi utworami przeniesie publiczność w magiczny świat melancholii, tajemnicy i kontemplacji.

Moya Brennan (właściwe nazwisko: Maire Brennan) to główny głos najbardziej rozpoznawalnej, obok U2, irlandzkiej grupy Clannad. Światową popularność przyniosły zespołowi płyty Magical Ring z 1983 roku, Legend z 1984 roku (muzyka do filmu/serialu Robin z Sherwood, który był wielkim przebojem lat 80. również w Polsce) oraz Macalla, na której Moya śpiewa utwór In A Lifetime w duecie z wokalistą U2 – Bono. Artysta powiedział kiedyś: słuchać wokalistki Clannad, to jak słuchać śpiewu anioła.

Od początku lat 90. Moya Brennan prowadzi również karierę solową, dotychczas nagrała dziesięć autorskich albumów. Podczas grudniowego koncertu w Stodole przedstawi świąteczny program Irish Christmas. Usłyszymy na nim zarówno pieśni irlandzkie (m.in. z nagranej przez nią w 2006 r. płyty An Irish Christmas) i międzynarodowe kolędy. Nie zabraknie również największych przebojów Clannad, np. utworów Lady Marion, Herne i Ancient Forest, pochodzących z krążka Legend, zawierającego ścieżkę dźwiękową serialu Robin z Sherwood.

BILETY:
KAT I: 119 zł / w dniu koncertu 129 zł
KAT II: 99 zł /w dniu koncertu 109 zł
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Bilety dostępne od 15.07.2015, godz. 11:00.
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Moya Brennan wystąpi również 12 grudnia w Gdańsku oraz 14 grudnia w Szczecinie.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: