Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Muzyczny świat według Andrei Fissore

Debiutancki album, który nieprzypadkowo ukazuje się w wakacje. Andrea Fissore doskonale czuje się w lekkich, nastrojowych produkcjach, z pogranicza deep-house, dance i downtempo. Taki właśnie jest jego studyjny materiał, zatytułowany „My World”.

Andrea Fissore to włoski producent, który po sukcesie wydanej w 2014 roku EP’ki „Lights/My Summer Vacation”, jest gotów by zaprezentować światu debiutancki album pt. „My World”. Wydawnictwo składa się z 14 kompozycji, będących mieszanką gładkich, rytmicznych bitów i wkręcających melodii. Ciepłe brzmienia, przy których możesz nie tylko odpocząć, ale również potańczyć. Materiał, który będzie doskonałą odskocznią od trudów codzienności i sprawi że lato może trwać przez cały rok. Wystarczy włączyć, aby od pierwszych minut poczuć klimat wakacji. Każdy z utworów opowiada swoją własną historię, czasami przez rytm jak w „See You Soon”, innym razem przez inspirujące akordy, jak te w produkcji „Away”.

Oto świat pełen pozytywnych dźwięków według Andrei Fissore. Muzyczny przewodnik na lato, obok którego nie można przejść obojętnie.

Tracklista:
01. On Your Mind
02. See You Soon
03. Away
04. Shine
05. Colours Of The Night
06. On The Ride
07. Morning Light
08. Wind
09. Train To The Sea (feat. Natalie Conway)
10. Dreams
11. My World
12. Deep Sea
13. There With You
14. Moving Clouds

image004

(Visited 2 times, 1 visits today)
Last modified: 13 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: