Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Nagrody muzyczne, Nominacje, Wyniki

MTV EMA! Nagroda Global Icon wędruje do… Janet Jackson!

Tegoroczna nagroda MTV EMA Global Icon trafi do legendarnej pop i R&B wokalistki Janet Jackson! Janet będzie świętować swoją nagrodę, występując z największymi przebojami i nowym kawałkiem „Made For Now” już 4 listopada na MTV EMA. To będzie jej pierwszy występ na gali EMA

Janet trafi na listę wyróżnionych nagrodą Global Icon, jej nazwisko pojawi się obok Whitney Houston, U2 i Green Day. To była tylko kwestia czasu, aby Janet dostała to wyróżnienie. Jej muzyka jest uwielbiana na całym świecie od lat 80-tych. Wydała albumy takie jak: „Control” i „Janet Jackson’s Rhythm Nation 1814″. Jest teraz jedną z najlepiej sprzedających się gwiazd wszech czasów. Jej siedem albumów pokryło się platyną i sprzedała ponad 160 milionów nagrań.
Janet Jackson ma ogromny wpływ na to, jak wygląda muzyka pop i R&B. Jej legendarne klipy, styl śpiewania, świetne teksty miały wpływ na wielu artystów takich jak Britney Spears, Beyoncé, czy Ariana Grande. Jej piosenki były samplowane w kawałkach Kendricka Lamara, Drake’a, A Tribe Called Quest i Brysona Tillera.

Pamiętajcie, żeby obejrzeć jej występ. Gala odbędzie się w Bilbao Exhibition Centre w Hiszpanii, 4 listopada.

(Visited 35 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 18 października, 2018
Close
%d bloggers like this: