Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Brodka gwiazdą MTV Unplugged!

Po ubiegłorocznym sukcesie akustycznego koncertu rapera O.S.T.R., kolejną gwiazdą cyklu „MTV Unplugged” będzie Brodka – artystka, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat. Wyjątkowy koncert „bez prądu” Brodki zostanie zarejestrowany już wiosną tego roku.

Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Brodka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Jej ostatni album Clashes ukazał się w 2016 roku na całym świecie, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii. Płyta bardzo szybko pokryła się platyną, a po serii widowiskowych występów w Polsce i na świecie, artystka wiosną br. zagra swój pierwszy akustyczny koncert w ramach cyklu MTV Unplugged. Na scenie towarzyszyć jej będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach oraz kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

Wyjątkowy koncert MTV Unplugged Brodka zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem PIAS Recordings. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged.

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na „MTV Unplugged Brodka” zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.


(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 18 marca, 2018
Close
%d bloggers like this: