Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Największe przeboje Stinga w nowych aranżacjach

Sting zapowiada premierę nowego albumu. Na My Songs trafią największe przeboje 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy w nowych aranżacjach. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 24 maja 2019.

My Songs to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich powstały na nowo, inne nieznacznie zmienione, ale każda z nich brzmi współcześnie.

Utwory na My Songs zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak Englishman in New York, Shape Of My Heart, Every Breath You Take oraz Message In A Bottle.

Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Za produkcję odpowiadają Martin Kierszenbaum , Dave Audé oraz Jerry Fuentes. Miksami zajął się Robert Orton, a inżynierią Tony Lake.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, 44/876, który w Polsce ma już status złotej płyty.

Tracklista:
1. Brand New Day
2. Desert Rose
3. If You Love Somebody Set Them Free
4. Every Breath You Take
5. Demolition Man
6. Can’t Stand Losing You
7. Fields of Gold
8. So Lonely
9. Shape of My Heart
10. Message in a Bottle
12. Fragile
13.Walking on the Moon
14. Englishman in New York
15. If I Ever Lose My Faith in You
16. Roxanne (Live)
Deluxe:
1. Synchronicity II (Live)
2. Next To You (Live)
3. Spirits In The Material World (Live)
4. Fragile (Live)

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 marca, 2019
Close
%d bloggers like this: