Rok od premiery drugiej płyty Natalii Nykiel jest dla artystki obfity w sukcesy. Natalia zagrała imponującą trasę Total Tour i obecnie jest w trakcie trasy V Tour zamykającej promocję wydawnictwa.

Kilka tygodni temu artystka wydała singiel Łuny, którym przypieczętowała pozycję liderki w gatunku polskiej muzyki elektronicznej. Do utworu pojawił się właśnie teledysk zrealizowany w Hiszpanii w Gaudi District, zaprojektowanym przez katalońskiego artystę Ricardo Bofilla.

I choć mogłoby się wydawać, że na tym koniec niespodzianek dla fanów twórczości artystki, dziś pojawiła się zaskakująca live sesja, którą Natalia nagrała na specjalne zaproszenie platformy Vevo. Na kontrze do koncertowej odsłony artystki i mocnych bitów, z których jest znana, Natalia po raz pierwszy zaprezentowała swoje subtelne, emocjonalne oblicze aranżując swoje utwory na duet. Mamy niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć przejmujący Pokój 5 i Łuny na żywo przy akompaniamencie samego fortepianu.

Jak zdradza sama artystka, m.in. w takiej formie możemy ją usłyszeć podczas trwającej trasy koncertowej. Natalia wystąpi jeszcze w pięciu miastach:

8.11 – Łódź / Wytwórnia
15.11 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
17.11 – Katowice / Królestwo
26.11 – Bydgoszcz / Kinoteatr Adria
28.11 – Warszawa / Stodoła