Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Lanberry z nowym singlem „Nie ma mnie”

Zobacz lyric video w klimacie lat 90. Utwór promuje nowy album Lanberry, miXtura, którego premiera zaplanowana jest na 9 listopada.

Sukcesy utworów zapowiadających wydawnictwo mówią jedno – miXtura zapowiada się na jedną z najmocniejszych popowych premier tej jesieni. Artystka nie tylko zapowiada drugi studyjny album, ale też wydaje nowy singiel promujący wydawnictwo. Nie ma mnie to kolejny po anglojęzycznym Heart of Gasoline utwór, który rozgrzeje słuchaczy tej jesieni.

Do utworu powstało lyric video w warstwie wizualnej nawiązujące do tematu przewodniego nadchodzącego wydawnictwa – przełomu lat 80. i 90. Płyta miXtura ujrzy światło dzienne już 9 listopada!

Lanberry to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych nazw na polskiej scenie muzycznej. Teledyski wokalistki mają ponad 53 miliony wyświetleń na YouTube. Single Ostatni most oraz Gotowi na wszystko (feat. Feel) pokryły się złotem, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej rozgrywanym utworem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 października, 2018
Close
%d bloggers like this: