Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Natalia Nykiel prezentuje nową EP’kę

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze teledysku do debiutanckiego singla „Wilk” i wydaniu „Lupus EP”, jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało. Na jej debiutancką płytę „Lupus Electro” składają się świetne teksty m.in. Kasi Nosowskiej, Budynia, Pauliny Przybysz oraz samej Natalii (odpowiada także za kompozycje), w produkcji Foxa, odpowiedzialnego m.in. za brzmienie albumów Marii Peszek. Płyta zelektryzowała branżę̨, Natalia zyskała uznanie krytyków i cieszy się co raz większym zainteresowaniem publiczności, czego dowodem jest frekwencja podczas koncertów.

Artystka konsekwentnie buduje swoją markę podejmując szereg niestandardowych działań, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów.
Jej kolejnym krokiem jest wydawnictwo „Lupus Electro [Remixes EP], które dziś ma swoją premierę. Do współpracy Nykiel zaprosiła najciekawszych twórców sceny elektronicznej i hip-hopowej. Zremixowanie wybranych utworów powierzyła Envee’iemu, Kubie Karasiowi (Ipnops) z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remixie usłyszymy gościnnie Stasiaka, Pawbeatsowi oraz Pati Yang! Całość ukazuje się jako projekt audiowizualny.

„Lupus Electro [Remixes EP]”:
1. Rzeźba – Ipnops (The Dumplings) Remix
2. Rzeźba – Envee shape Remix
3. Pół dziewczyna – Pawbeats Remix
4. Bądź duży – R.A.U feat. Stasiak Remix
5. Wilk – Fonai Remix
6. Bądź duży – Pati Yang Group Remix

(Visited 11 times, 1 visits today)
Last modified: 15 czerwca, 2015
Close
%d bloggers like this: