Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Natalia Szroeder w piosence promującej film 'Tarapaty’

Na oficjalnym kanale Natalii Szroeder na youtube pojawił się teledysk do utworu Zaprowadź Mnie, który promuje film Tarapaty.

Kochani, nadszedł ten moment – ekscytuje się na Facebooku wokalistka. – Specjalnie dla Was, premierowo, magiczny teledysk do „Zaprowadź mnie” piosenki promującej film „Tarapaty”.

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa – Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz – pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Tarapaty w kinach będziemy mogli obejrzeć od 15 września. Przed premierą kinową ukaże się również książka, powstała na podstawie scenariusza, autorstwa Marty Karwowskiej i Katarzyny Rygiel.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 września, 2017
Close
%d bloggers like this: