Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

NERVY wyrusza w trasę koncertową!

NERVY w euforycznej trasie koncertowej. Niebanalne połączenie rasowej elektroniki, głębi instrumentów dętych z żywą perkusją przeniosą publiczność w świat niekończącej się wyobraźni!

Zespół NERVY, to nowa inicjatywa dobrze znanych twórców, Igora Boxx’a z zespołu SKALPEL i Agim’a Dzeljilji z zespołu OSZIBARACK. Postanowili połączyć swoja wrażliwość i doświadczenie powołując do życia nowy muzyczny byt w, którym jest zawarta synteza wspólnych fascynacji od Reicha, Ligeti’ego, Moondoga, po Yello czy New Order. Chwile później do składu dołączył Jan Emil Młynarski, który swa gra na perkusji dodał kolejny element do tej nieprzewidywalnej muzycznej układanki. A tak pisze o projekcie Marcin Staniszewski:

„(…)To nie jest muzyka dla ludzi o sercach płochliwych. Nie znajdziecie tu równo przyciętych zwrotek i refrenów. Nie brakuje za to brawurowej żonglerki rytmem (tak, jak w „manai” albo „noico”), transowej motoryki i psychodelicznych brzmień, których pochodzenia nie sposób dojść – zaawansowany sampling miesza się tu z modularnym szaleństwem i energią żywej perkusji, a wszystko to rośnie na wyjątkowo żyznym gruncie wyobraźni zespołu NERVY”

pierwsze daty:
29.10.2015 – ZMIANA KLIMATU w Białymstoku
10.11.2015 – STARY KLASZTOR we Wrocławiu
Bilety można zakupić na biletomat.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: