Zapraszamy na koncert Nicka Murphy’ego (fka Chet Faker)! Australijczyk wystąpi 13 października w warszawskiej Stodole. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 15 marca o godzinie 10:00.

Nick Murphy wraca do Wielkiej Brytanii i Europy w październiku tego roku, aby promować swój nowy album – Run Fast Sleep Naked. Płyta ukaże sie 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – Sanity.

Aby przygotować swój drugi album, Nick Murphy spędził 4 lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. Run Fast Sleep Naked to płyta, w której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania.

Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym, 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują.
ZAPRASZAMY

Data: 2019-10-13 (niedziela)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Cena biletów:
miejsca stojące – 130 zł (przedsprzedaż) // 145 zł (w dniu koncertu);
balkon (miejsca siedzące numerowane) – 145 zł

Miejsca sprzedaży: www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt. Bilety będą dostępne również w kasie Klubu Stodoła.