Amerykańska raperka zagra po raz pierwszy w naszym kraju już 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Towarzyszyć jej będzie raper Future.

Nicki Minaj i Future przyjadą do Polski w ramach światowe trasy koncertowej NickiHndrxx. Duet wystąpi 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert będzie promować najnowszy album Nicki zatytułowany Queen, którego premiera zaplanowana jest 10 sierpnia.

Charyzmatyczna autorka Anacondy, Nicki Minaj to światowej sławy piosenkarka, okrzyknięta mianem królowej rapu. Zasłynęła z ogromnej ilości hitów, które osiągnęły miliardy wyświetleń i albumów wyprzedanych w gigantycznym globalnym nakładzie. Współpracowała z największymi nazwiskami branży muzycznej. Jej najnowsze single Barbie Tingz i Chun-Li promujące nową płytę to produkcje, które codziennie nabijają kolejne miliony odsłon. Nicki Minaj zajmuje zaszczytne miejsce w rankingu Hip Hop Cash Kings wg Forbes i jest w nim jedyną żeńską raperką. Kontrowersyjna, szokująca i niezwykle rozpoznawalna osobowość sceniczna zapowiada prawdziwie amerykańskie show! Do Polski przyjedzie z własną produkcją, po której można spodziewać się efektów na najwyższym światowym poziomie.

Nicki wyruszy w trasę wraz z Future. Amerykański raper znany przede wszystkim z głośnego hitu Mask Off, czy Low Life ft. The Weekend, aktualnie promuje swój najnowszy projekt Superfly. Artysta mocno wpisany w świat hip hopu, określany jest mianem inspirującego cienia, który zawisł nad gatunkiem. Na jego koncie nie zabrakło współpracy również z Drake czy Lil Wayne. Wzrastająca popularność, milionowe streamingi, wypełniane po brzegi hale, produkcje rapera znane i uznawane już na całym świecie to idealne dopełnienie trasy, w ramach której Nicki Minaj i Future zaprezentują się na jedynym show w Polsce.

Nicki Minaj i Future w Polsce! – Bilety

Trasa NickiHndrxx stanie się obowiązkowym wydarzeniem dla fanów sceny modern hip hopu. Spektakularną amerykańską produkcję koncertową będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek, 15 czerwca, o godzinie 10 poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całej Polski. Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, których liczba jest ograniczona.