Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nicole Kulesza prezentuje debiutancki singiel „Drzwi”

Nicole Kulesza zaprezentowała właśnie swój najnowszy, debiutancki singiel Drzwi. Piosenka promuje nadchodzący album Freski.

Utwór Drzwi to opowieść o procesie powolnego odsłaniania siebie, odkrywania prawdy i zdejmowania z siebie nie swoich oczekiwań. To apostrofa do odbiorcy, który „zamalowuje” wszystko i wszystkich wokół konsekwencjami swojego myślenia, nie dopuszczając do siebie światła z jakiejkolwiek innej perspektywy niż własna.

Rozpoczęcie promocji albumu Nicole Kuleszy pt. Freski poprzez otwarcie symbolicznych Drzwi, jest zaproszeniem do świata artystki i jej apelem o samoakceptację, bez względu na „łąki tulipanów”, które ktoś nosi nam pod drzwi, tylko po to by pozornie nadać nam wartość. Wybaczyć możesz sobie tylko sam. O tym jest pierwszy singiel Nicole Kuleszy.

Nicole Kulesza to artystka solowa, kompozytorka ciekawych i zapadających w pamięć linii melodycznych. Jej wrażliwość i umiejętność ubierania swoich refleksji w melodyjne metafory, zaprasza odbiorców do poszerzania perspektyw. Sama mówi o sobie, że jej największą życiową konsekwencją jest artystyczna niekonsekwencja. Wynika to z miłości do zróżnicowania, do mnogości optyk, w jakich można oglądać i przeżywać świat. Jej nadchodząca płyta to wachlarz emocji w różnych odcieniach popu. Jeśli nie w melodiach, to w słowach składających się na płytę „Freski” – każdy znajdzie coś dla siebie.

(Visited 31 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 27 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: